Ogniwa fotowoltaniczne 

 • Polikrystaliczny moduł słoneczny o

  Polikrystaliczny moduł słoneczny o mocy 240W znanej i rozpoznawalnej na całym świecie firmy Canadian Solar. charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością zachowując przy tym 25 letnią gwarancję sprawności.

  Kod produktów:CS6P-240W
 • Markowy kontroler ładowania Steca

  Markowy kontroler ładowania Steca Solarix PRS 3030 posiada automatyczną detekcję napięcia 12/24V, maksymalny prąd ładowania/ modułów 30A. Solarix PRS działa na zasadzie regulatora typu szeregowego.

  Kod produktów:PRS-3030
 • Markowy trójfazowy falownik SMA

  Markowy trójfazowy falownik SMA Suuny TriPower 17000TL zmieniający zasilanie z z prądu stałego produkowanego przez ciąg modułów fotowoltaicznych na 230V. Przetwornica posiada możliwość podłączenia do sieci i odsprzedawania wyprodukowanej energii ( po wejściu ustawy o OZE).

  Kod produktów:SMA-STP17000TL
 • Markowy jednofazowy falownik DC/AC

  Markowy jednofazowy falownik DC/AC SMA Sunny Mini Central 7000HV zmieniający zasilanie z z prądu stałego produkowanego przez ciąg modułów fotowoltaicznych na 230V. Przetwornica posiada możliwość podłączenia do sieci i odsprzedawania wyprodukowanej energii ( po wejściu ustawy o OZE).

  Kod produktów:SMA-SMC7000HV
 • Markowy jednofazowy falownik DC/AC

  Markowy jednofazowy falownik DC/AC SMA Sunny Boy 3000 zmieniający zasilanie z z prądu stałego produkowanego przez ciąg modułów fotowoltaicznych na 230V. Przetwornica posiada możliwość podłączenia do sieci i odsprzedawania wyprodukowanej energii ( po wejściu ustawy o OZE).

  Kod produktów:SMA-SB3000
 • Markowy jednofazowy falownik DC/AC

  Markowy jednofazowy falownik DC/AC SMA SunnyBoy 2100TL zmieniający zasilanie z z prądu stałego produkowanego przez ciąg modułów fotowoltaicznych na 230V. Przetwornica posiada możliwość podłączenia do sieci i odsprzedawania wyprodukowanej energii ( po wejściu ustawy o OZE).

  Kod produktów:SMA-SB2100TL
Pokazuje 1 - 6 z 37 elementów
Przewiń